KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003249

nr 1400 3249

David Parsén

(1896-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 62. Olja på duk, 37x46cm, yttermått inklusive ram: 43x51cm

David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 31 maj 2021
kl 18:29:45

David Parsén

Läs mer om David Parsén